+48 575-630-800 ts@granum-polska.pl
Zaznacz stronę

Dropshipping

Najnowszą usługą B2B świadczoną przez Granum Polska jest dropshipping, czyli bezpośrednia wysyłka towarów do odbiorców. Poznaj zalety tego rozwiązania i pozwól przekonać się do dostarczania  produktów bezpośrednio do odbiorców za pośrednictwem naszej firmy. 

Dropshipping Polska

Oferujemy nie tylko konfekcjonowanie i pakowanie produktów, etykietowanie towarów i butelek, projektowanie i wykonywanie opakowań czy tłoczenie oleju na zimno, ale i sprawny dropshipping. W Granum Polska dostarczamy gotowe do dystrybucji i sprzedaży produkty (np. etykietowane w naszej firmie) prosto do hurtowni, magazynów oraz punktów handlowych zaopatrujących się w towary marek naszych partnerów biznesowych. Tego typu wysyłka towarów bezpośrednio do odbiorców, pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas i zredukować zbędne koszty logistyczne.

W ramach droppshipingu oferujemy:

Przygotowanie do transportu

Realizowane w obsługiwanym przez nas dropshippingu dostawy są odpowiednio przygotowywane przez naszych pracowników. Profesjonalnie zabezpieczamy je na czas transportu, a także obejmujemy specjalnym, dodatkowym ubezpieczeniem CARGO. Zajmujemy się również załadunkiem towarów dbając o to, by nie uległy zniszczeniu w podróży.

Sprawne dostawy 

Korzystamy z usług tych samych firm, za pośrednictwem których odsyłamy towary klientom. Są to bogato doświadczone przedsiębiorstwa transportowe o ugruntowanej pozycji rynkowej. Realizowane w dropshippingu Granum Polska dostawy w 99% przypadków docierają do odbiorców na czas, a przewożone w ramach nich produkty są w nienaruszonym stanie. 

Dropshipping Granum Polska – zalety 

Dlaczego warto skorzystać z oferowanego przez nas dropshippingu? Odpowiedź jest prosta – dla oszczędności czasu i pieniędzy.

W końcu po co tracić czas i środki na wysyłkę towarów konfekcjonowanych w Granum Polska do firmy, a potem do odbiorców, jeśli można skrócić i usprawnić cały proces, jednocześnie na nim oszczędzając?

Zapraszamy na spotkanie z doradcą, który przedstawi dodatkowe zalety wynikające z korzystania z dropshippingu oferowanego przez Granum Polska. Jesteśmy pewni, że rozwiązanie to przypadnie do gustu większości klientów!

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.