Etykietowanie produktów

W Granum Polska oferujemy szybkie etykietowanie produktów. Kompleksowo przygotowujemy także etykiety butelek i opakowań – od koncepcji, przez projekt aż po druk. Sprawdź, jakie usługi możemy wyświadczyć i zdecyduj się na współpracę biznesową właśnie z nami!

Etykietowanie towarów

Jesteśmy specjalistami od konfekcjonowania, a etykietowanie towarów jest jedną z podstawowych usług świadczonych przez nas. Oferujemy tak etykietowanie butelek i opakowań przy pomocy gotowych etykiet dostarczonych przez klientów, jak i projektowanie oraz druk etykiet na indywidualne zamówienie. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i technologie umożliwiające szybką realizację zamówień dla wielu partnerów biznesowych jednocześnie. Zapoznaj się z proponowanymi przez nas usługami.

Etykietowanie produktów

Etykietowanie towaru

Szukasz partnera biznesowego, który zaoferuje Ci profesjonalne etykietowanie towaru na atrakcyjnych warunkach? Zgłoś się do Granum Polska! Proponujemy przede wszystkim etykietowanie produktów spożywczych, kosmetycznych i suplementów diety, jednak chętnie podejmujemy współpracę z firmami z tych sektorów. Oferujemy sprawne etykietowanie i przygotowywanie produktów do sprzedaży na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Etykietowanie butelek

Etykietowanie butelek to usługa, którą świadczymy od samego początku działalności Granum Polska. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym, które pozwala nam na sprawne etykietowanie wszystkich rodzajów butelek – od typowych, wykonanych ze szkła lub plastiku, aż po takie o niestandardowych wymiarach czy kształtach. Etykietujemy butelki, kanistry i opakowania napojów bezalkoholowych i alkoholowych, olejów spożywczych i samochodowych, kosmetyków, chemii gospodarczej oraz wielu innych produktów. 

Projektowanie i druk etykiet

Przy etykietowaniu korzystamy z dostarczonych przez klientów etykiet lub proponujemy własne. Oferujemy profesjonalene etykiet butelek, kanistrów i opakowań różnego typu produktów oraz wysokiej jakości druk gotowych etykiet – tak tych wg. koncepcji designerów Granum Polska, jak i z gotowych projektów. Aby skorzystać z kreatywnego projektowania etykiet oferowanego przez Granum Polska nie musisz być naszym parnerem biznesowym – obsługujemy także klientów z zewnątrz!

Opinie klientów z Google Maps

 • 5 star review  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • 5 star review  Polecam!!! Super Firma,mili ludzie całkiem tanio naturalne kosmetyki.

  thumb ogarnięte poradniki
  7/27/2020
 • 5 star review  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście do klienta! Szybka realizacja zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. Polecam usługi konfekcjonowania w tej firmie 🙂

  thumb Magdalena Patas
  8/16/2020
 • 5 star review  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Polecam w 100%.

  thumb Marek Kwater
  9/14/2020
 • 5 star review  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020