+48 575-630-800 ts@granum-polska.pl
Zaznacz stronę

Etykietowanie produktów

W Granum Polska oferujemy szybkie etykietowanie produktów. Kompleksowo przygotowujemy także etykiety butelek i opakowań – od koncepcji, przez projekt aż po druk. Sprawdź, jakie usługi możemy wyświadczyć i zdecyduj się na współpracę biznesową właśnie z nami!

Etykietowanie towarów

Jesteśmy specjalistami od konfekcjonowania, a etykietowanie towarów jest jedną z podstawowych usług świadczonych przez nas. Oferujemy tak etykietowanie butelek i opakowań przy pomocy gotowych etykiet dostarczonych przez klientów, jak i projektowanie oraz druk etykiet na indywidualne zamówienie. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i technologie umożliwiające szybką realizację zamówień dla wielu partnerów biznesowych jednocześnie. Zapoznaj się z proponowanymi przez nas usługami.

Etykietowanie produktów

Etykietowanie towaru

Szukasz partnera biznesowego, który zaoferuje Ci profesjonalne etykietowanie towaru na atrakcyjnych warunkach? Zgłoś się do Granum Polska! Proponujemy przede wszystkim etykietowanie produktów spożywczych, kosmetycznych i suplementów diety, jednak chętnie podejmujemy współpracę z firmami z tych sektorów. Oferujemy sprawne etykietowanie i przygotowywanie produktów do sprzedaży na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Etykietowanie butelek

Etykietowanie butelek to usługa, którą świadczymy od samego początku działalności Granum Polska. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym, które pozwala nam na sprawne etykietowanie wszystkich rodzajów butelek – od typowych, wykonanych ze szkła lub plastiku, aż po takie o niestandardowych wymiarach czy kształtach. Etykietujemy butelki, kanistry i opakowania napojów bezalkoholowych i alkoholowych, olejów spożywczych i samochodowych, kosmetyków, chemii gospodarczej oraz wielu innych produktów. 

Projektowanie i druk etykiet

Przy etykietowaniu korzystamy z dostarczonych przez klientów etykiet lub proponujemy własne. Oferujemy profesjonalene etykiet butelek, kanistrów i opakowań różnego typu produktów oraz wysokiej jakości druk gotowych etykiet – tak tych wg. koncepcji designerów Granum Polska, jak i z gotowych projektów. Aby skorzystać z kreatywnego projektowania etykiet oferowanego przez Granum Polska nie musisz być naszym parnerem biznesowym – obsługujemy także klientów z zewnątrz!

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.