+48 575-630-800 ts@granum-polska.pl
Zaznacz stronę

Konfekcjonowanie

W Granum Polska zajmujemy się szeroko pojętym konfekcjonowaniem. Konfekcjonowanie kosmetyków, żywności, leków i suplementów diety oraz innych towarów to nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i satysfakcjonującej współpracy biznesowej!

Konfekcjonowanie

Nasza specjalność – konfekcjonowanie, to nic innego jak przygotowywanie towarów do dystrybucji lub sprzedaży. Do czynności związanych z konfekcjonowaniem zalicza się porcjowanie, pakowanie, etykietowanie i insertowanie produktów w zestawy promocyjne. W Granum Polska zajmujemy się konfekcjonowaniem kompleksowo! Naszym klientom proponujemy profesjonalne konfekcjonowanie produktów spożywczych, kosmetycznych oraz materiałów sypkich. Oferujemy między innymi:

Konfekcjonowanie kosmetyków

W ramach usługi konfekcjonowanie kosmetyków proponujemy zarówno pakowanie produktów kosmetycznych, jak i projektowanie opakowań, etykietowanie słoiczków i butelek czy kreowanie zestawów promocyjnych.

Konfekcjonowanie produktów spożywczych

Konfekcjonowanie żywności

Oferujemy szybkie, bezpieczne i profesjonalne konfekcjonowanie żywności. Konfekcjonowanie produktów spożywczych Granum Polska to zgodne z wymogami i trendami branżowymi pakowanie, insertowanie, etykietowanie i przygotowywanie towarów żywnościowych do dystrybucji i sprzedaży. 

Konfekcjonowanie suplementów diety

Proponujemy także konfekcjonowanie suplementów diety. W Granum Polska zajmujemy się mieleniem ziaren, pestek i nasion do ich produkcji , przygotowywaniem mieszanek, pakowaniem leków i suplementów diety w blistry, słoiczki i saszetki oraz projektowaniem opakowań i etykiet. 

Konfekcjonowanie materiałów sypkich

Konfekcjonowanie produktów sypkich

W Granum Polska oferujemy profesjonalne konfekcjonowanie materiałów sypkich takich jak makarony, płatki, przyprawy czy sole kąpielowe. Proponujemy projektowanie i wykonywanie opakowań oraz konfekcjonowanie produktów sypkich czy insertowanie ich w zestawy.

Konfekcjonowanie ziaren

Zajmujemy się profesjonalną konfekcją ziaren zbóż oraz kawy. Pakujemy mąki, kawy rozpuszczalne, mieszanki spożywcze do produktów instant i innego typu towary bazujące na ziarnach. Konfekcjonowanie ziaren uzupełniamy o ich mielenie, etykietowanie i insertowanie – w Granum Polska obsługujemy klientów kompleksowo. 

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.