Konfekcjonowanie

W Granum Polska zajmujemy się szeroko pojętym konfekcjonowaniem. Konfekcjonowanie kosmetyków, żywności, leków i suplementów diety oraz innych towarów to nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i satysfakcjonującej współpracy biznesowej!

Konfekcjonowanie

Nasza specjalność – konfekcjonowanie, to nic innego jak przygotowywanie towarów do dystrybucji lub sprzedaży. Do czynności związanych z konfekcjonowaniem zalicza się porcjowanie, pakowanie, etykietowanie i insertowanie produktów w zestawy promocyjne. W Granum Polska zajmujemy się konfekcjonowaniem kompleksowo! Naszym klientom proponujemy profesjonalne konfekcjonowanie produktów spożywczych, kosmetycznych oraz materiałów sypkich. Oferujemy między innymi:

Konfekcjonowanie kosmetyków

W ramach usługi konfekcjonowanie kosmetyków proponujemy zarówno pakowanie produktów kosmetycznych, jak i projektowanie opakowań, etykietowanie słoiczków i butelek czy kreowanie zestawów promocyjnych.

Konfekcjonowanie produktów spożywczych

Konfekcjonowanie żywności

Oferujemy szybkie, bezpieczne i profesjonalne konfekcjonowanie żywności. Konfekcjonowanie produktów spożywczych Granum Polska to zgodne z wymogami i trendami branżowymi pakowanie, insertowanie, etykietowanie i przygotowywanie towarów żywnościowych do dystrybucji i sprzedaży. 

Konfekcjonowanie suplementów diety

Proponujemy także konfekcjonowanie suplementów diety. W Granum Polska zajmujemy się mieleniem ziaren, pestek i nasion do ich produkcji , przygotowywaniem mieszanek, pakowaniem leków i suplementów diety w blistry, słoiczki i saszetki oraz projektowaniem opakowań i etykiet. 

Konfekcjonowanie materiałów sypkich

Konfekcjonowanie produktów sypkich

W Granum Polska oferujemy profesjonalne konfekcjonowanie materiałów sypkich takich jak makarony, płatki, przyprawy czy sole kąpielowe. Proponujemy projektowanie i wykonywanie opakowań oraz konfekcjonowanie produktów sypkich czy insertowanie ich w zestawy.

Konfekcjonowanie ziaren

Zajmujemy się profesjonalną konfekcją ziaren zbóż oraz kawy. Pakujemy mąki, kawy rozpuszczalne, mieszanki spożywcze do produktów instant i innego typu towary bazujące na ziarnach. Konfekcjonowanie ziaren uzupełniamy o ich mielenie, etykietowanie i insertowanie – w Granum Polska obsługujemy klientów kompleksowo. 

Opinie klientów z Google Maps

 • 5 star review  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Polecam w 100%.

  thumb Marek Kwater
  9/14/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście do klienta! Szybka realizacja zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. Polecam usługi konfekcjonowania w tej firmie 🙂

  thumb Magdalena Patas
  8/16/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • 5 star review  Polecam!!! Super Firma,mili ludzie całkiem tanio naturalne kosmetyki.

  thumb ogarnięte poradniki
  7/27/2020
 • 5 star review  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020
 • 5 star review  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020