+48 575-630-800 ts@granum-polska.pl
Zaznacz stronę

Mielenie przypraw

W Granum Polska zajmujemy się profesjonalnym mieleniem przypraw, ziaren oraz kawy. Sprawdź, dlaczego warto zapytać o mielenie przypraw i innych półproduktów właśnie u nas i dowiedz się, jakie warunki współpracy oferujemy potencjalnym partnerom biznesowym. Przekonaj się do nas!

Mielenie przypraw

Oferujemy usługowe mielenie przypraw i składników mieszanek przyprawowych na rzecz producentów żywności. Mielimy pieprz ziarnisty, sól, susze ziołowe, warzywa suszone i wiele innych produktów. Jesteśmy specjalistami w zakresie mielenia usługowego. W Granum Polska dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym, które pozwala nam obsługiwać wielu klientów na raz.

Przygotowywanie mieszanek

Zajmujemy się przygotowywaniem mieszanek dostarczonych od klientów lub zmielonych u nas składników. Współpracujemy ze znanymi i lubianymi markami z różnych branż. W parku maszynowym Granum Polska posiadamy kilka niezależnych linii produkcyjnych umożliwiających sprawne obsługiwanie klientów reprezentujących różne gałęzie rynkowe. 

Mielenie kawy i innych ziaren

Jesteśmy specjalistami od mielenia ziaren. Oferujemy klientom nie tylko mielenie kawy wykorzystywanej w różnego typu produktach (np. spożywczych i kosmetycznych), ale i mielenie ziaren zbóż do wyrobu mąk, żywności instant, kosmetyków pielęgnacyjnych, leków oraz suplementów diety. Usługowe mielenie kawy i ziaren to stały element naszej oferty. Wciąż poszerzamy nasze możliwości technologiczne w tym zakresie.

Zalety współpracy z Granum Polska

Oferujemy usługowe mielenie kawy, ziaren, przypraw i innych materiałów sypkich na rzecz przedsiębiorstw z różnych branż. Poza samym profesjonalnym i sprawnym mieleniem, proponujemy także przygotowywanie gotowych mieszanek oraz pakowanie towarów do masowej dystrybucji. Pakujemy materiały sypkie w kartony, słoiczki i saszetki otrzymywane od klientów lub projektujemy i wykonujemy opakowania na zamówienie. Oferujemy również dropshipping, czyli wysyłkę produktów do odbiorców.

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.