Mielenie przypraw

W Granum Polska zajmujemy się profesjonalnym mieleniem przypraw, ziaren oraz kawy. Sprawdź, dlaczego warto zapytać o mielenie przypraw i innych półproduktów właśnie u nas i dowiedz się, jakie warunki współpracy oferujemy potencjalnym partnerom biznesowym. Przekonaj się do nas!

Mielenie przypraw

Oferujemy usługowe mielenie przypraw i składników mieszanek przyprawowych na rzecz producentów żywności. Mielimy pieprz ziarnisty, sól, susze ziołowe, warzywa suszone i wiele innych produktów. Jesteśmy specjalistami w zakresie mielenia usługowego. W Granum Polska dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym, które pozwala nam obsługiwać wielu klientów na raz.

Przygotowywanie mieszanek

Zajmujemy się przygotowywaniem mieszanek dostarczonych od klientów lub zmielonych u nas składników. Współpracujemy ze znanymi i lubianymi markami z różnych branż. W parku maszynowym Granum Polska posiadamy kilka niezależnych linii produkcyjnych umożliwiających sprawne obsługiwanie klientów reprezentujących różne gałęzie rynkowe. 

Mielenie kawy i innych ziaren

Jesteśmy specjalistami od mielenia ziaren. Oferujemy klientom nie tylko mielenie kawy wykorzystywanej w różnego typu produktach (np. spożywczych i kosmetycznych), ale i mielenie ziaren zbóż do wyrobu mąk, żywności instant, kosmetyków pielęgnacyjnych, leków oraz suplementów diety. Usługowe mielenie kawy i ziaren to stały element naszej oferty. Wciąż poszerzamy nasze możliwości technologiczne w tym zakresie.

Zalety współpracy z Granum Polska

Oferujemy usługowe mielenie kawy, ziaren, przypraw i innych materiałów sypkich na rzecz przedsiębiorstw z różnych branż. Poza samym profesjonalnym i sprawnym mieleniem, proponujemy także przygotowywanie gotowych mieszanek oraz pakowanie towarów do masowej dystrybucji. Pakujemy materiały sypkie w kartony, słoiczki i saszetki otrzymywane od klientów lub projektujemy i wykonujemy opakowania na zamówienie. Oferujemy również dropshipping, czyli wysyłkę produktów do odbiorców.

Opinie klientów z Google Maps

 • 5 star review  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Polecam w 100%.

  thumb Marek Kwater
  9/14/2020
 • 5 star review  Polecam!!! Super Firma,mili ludzie całkiem tanio naturalne kosmetyki.

  thumb ogarnięte poradniki
  7/27/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście do klienta! Szybka realizacja zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. Polecam usługi konfekcjonowania w tej firmie 🙂

  thumb Magdalena Patas
  8/16/2020
 • 5 star review  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020
 • 5 star review  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • 5 star review  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020