Pakowanie produktów spożywczych

4 lipca 2020

l

Granum Polska

Pakowanie artykułów spożywczych — duża odpowiedzialność

Przed producentami żywności stoi wiele wyzwań już na etapie produkcji. Jednym z najważniejszych wówczas zadań jest konfekcja produktów. W przypadku żywności wyzwanie jest niezwykle odpowiedzialne, ponieważ nie chodzi jedynie o marketing czy wygodę konsumenta, ale przede wszystkim chodzi o jego bezpieczeństwo i satysfakcję. Jedzenie oraz napoje to produkty, które wymagają szczególnego traktowania. Od etapu produkcji po moment, w którym żywność trafi na sklepowe półki, należy zadbać o jej świeżość, a przy tym o bezpieczeństwo konsumenta. Konfekcjonowanie produktów spożywczych to także ogrom koniecznej do nabycia wiedzy, ponieważ istotne są warunki przechowywania, znajomość materiałów i sposobów pakowania, a także wymogi związane z oznaczeniem i opisem produktu.

W związku z tym, że konfekcjonowanie produktów spożywczych to bardzo odpowiedzialne zadanie, doskonałym rozwiązaniem dla producentów jest powierzenie tego zadania nam, czyli profesjonalnej firmie konfekcjonującej. Jesteśmy firmą z odpowiednim doświadczeniem, pracownikami przygotowanymi merytorycznie do pracy z produktem spożywczym oraz firmą dysponującą odpowiednimi technologiami. Dzięki tym wszystkim elementom wybierzemy dla Państwa odpowiedni dla danego produktu materiał, zaprojektujemy i wyprodukujemy opakowanie i spakujemy produkt do wysyłki.

Konfekcja produktów spożywczych — różnorodność artykułów

Konfekcja produktów spożywczych dzieli się na wiele podkategorii, są to między innymi produkty sypkie, ciecze, mrożonki i wiele więcej. Każdy z tych produktów wymaga innego opakowania i zupełnie innego traktowania. Podczas pakowania produktów spożywczych należy szczególną uwagę zwrócić także na warunki. Odpowiedni poziom wilgoci czy temperatura są kluczowe dla zachowania świeżości produktów. W momencie zaniedbań w sposobie przechowywania może dojść do zepsucia produktów, co przyniesie ogromne straty dla firmy, lub co gorsza, zepsute jedzenie trafi na sklepowe półki, a to mogłoby się dla firmy skończyć ogromną odpowiedzialnością karną.

Powierzenie części swoich obowiązków firmie zewnętrznej jest coraz częstszym rozwiązaniem stosowanym przez firmy produkcyjne. Outsourcing (bo tak się ono nazywa) pozwala producentowi na skupienie się na jakości swojego produktu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, do których należą: produkcja i projektowanie etykiet oraz opakowań, porcjowanie i pakowanie produktów spożywczych oraz przygotowanie ich do wysyłki. Stale podnosimy jakość naszych usług i dbamy, aby każdy produkt zachował świeżość jak najdłużej.

Opinie klientów z Google Maps

 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • 5 star review  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Polecam w 100%.

  thumb Marek Kwater
  9/14/2020
 • 5 star review  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020
 • 5 star review  Polecam!!! Super Firma,mili ludzie całkiem tanio naturalne kosmetyki.

  thumb ogarnięte poradniki
  7/27/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście do klienta! Szybka realizacja zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. Polecam usługi konfekcjonowania w tej firmie 🙂

  thumb Magdalena Patas
  8/16/2020
 • 5 star review  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie