Pakowanie produktów sypkich

8 lipca 2020

l

Granum Polska

Pakowanie produktów sypkich to jedno z naczelnych zadań firmy Granum. Zapewne każdy z czytelników jest sobie w stanie wyobrazić, jak wiele produktów sprzedawanych jest w formie sypkiej. Od artykułów spożywczych, takich jak cukier, mąka, makaron, przez suplementy diety po artykuły przemysłowe, jak małe elementy wymienne (np. śrubki, pinezki) czy nawet węgiel. Producenci produktów sypkich stojący przed koniecznością spakowania swojego towaru muszą zmierzyć się z wyborem: czy inwestować we własną linię technologiczną, powierzyć konfekcję nowym pracownikom, czy może oddać to zadanie w ręce zewnętrznej, profesjonalnej firmy konfekcjonującej.

Dlaczego lepiej jest zlecić pakowanie produktów sypkich firmie zewnętrznej.

Inwestycja w maszyny pakujące to ogromny wydatek, który często dla firm, zwłaszcza tych małych i średnich jest nie do przeskoczenia. Podobnie problem wygląda w przypadku pakowania ręcznego i zatrudnianiu nowych pracowników, którzy osobiście ważyliby i pakowali towar w przygotowane paczki. Z tego względu coraz więcej firm decyduje się na outsourcing usług konfekcjonowania, które są o wiele oszczędniejszym rozwiązaniem. Firma nie musi inwestować sporych pieniędzy w zakup maszyn, zasoby ludzkie oraz szereg dodatkowych szkoleń i certyfikatów wymaganych, aby produkty (zwłaszcza spożywcze) odpowiednio spakować. Ponadto ogromną zaletą takiego rozwiązania jest również wygoda i możliwość skupienia się na jakości swojego produktu.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy konfekcjonowanie materiałów sypkich na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych technologii, dzięki czemu pakujemy niezwykle szybko i dokładnie, przez co możemy również realizować zamówienia hurtowe dla dużych fabryk. Oprócz najlepszego sprzętu gwarantujemy także ogromną wiedzę naszych pracowników, która jest poparta odpowiednim przygotowaniem merytorycznym oraz doświadczeniem w branży konfekcjonowania. Doświadczeniem, które jest niezbędne, aby powierzone zadania wykonywać bezbłędnie. Produkty sypkie pakujemy pionowo. Odpowiednie maszyny ważą porcje zgodnie z ustawieniami i pakują w podawane automatycznie opakowania. W zależności od wymogów i życzenia producenta opakowania mogą być z tworzyw naturalnych jak papier czy bawełna oraz sztucznych np. plastiku. Warto wiedzieć, że dobór materiału, z którego wykonane są opakowania, nie zależy jedynie od woli i gustu producenta, firma Granum zna obowiązujące przepisy, które dokładnie regulują rodzaj opakowań dopuszczonych do użytku dla konkretnych rodzajów towarów. Ponadto, opakowanie ma za zadanie przede wszystkim chronić jakość produktu, który znajduje się w jego wnętrzu.

Opinie klientów z Google Maps

 • 5 star review  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Polecam w 100%.

  thumb Marek Kwater
  9/14/2020
 • 5 star review  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020
 • 5 star review  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020
 • 5 star review  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście do klienta! Szybka realizacja zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. Polecam usługi konfekcjonowania w tej firmie 🙂

  thumb Magdalena Patas
  8/16/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • 5 star review  Polecam!!! Super Firma,mili ludzie całkiem tanio naturalne kosmetyki.

  thumb ogarnięte poradniki
  7/27/2020

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie