Pakowanie produktów

Granum Polska to przedsiębiorstwo specjalizujące się w konfekcjonowaniu towarów. Oferujemy profesjonalne pakowanie produktów spożywczych, kosmetycznych i nietypowych oraz pakowanie materiałów sypkich. Poznaj nasze możliwości i podejmij z nami współpracę!

Pakowanie produktów

Usługowe pakowanie produktów to jądro naszej działalności. Szeroko pojętym konfekcjonowaniem zajmujemy się od wielu lat, sukcesywnie poszerzając wachlarz świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w pakowaniu towarów spożywczych, kosmetycznych, jednak posiadamy zaplecze technologiczne umożliwiające nam dopasowanie oferty do nietypowych potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferujemy współpracę B2B na atrakcyjnych warunkach, w ramach której proponujemy:

Pakowanie produktów sypkich

Pakowanie materiałów sypkich

W Granum Polska oferujemy pakowanie materiałów sypkich – pod pojęciem pakowanie produktów sypkich kryją się takie usługi jak konfekcjonowanie przypraw, proszków i innych produktów w saszetki, folie, słoiczki, kartony i butelki. Pakujemy głównie sypkie produkty spożywcze, kosmetyczne i suplementy diety, ale przyjmujemy też zlecenia niestandardowe.

Pakowanie produktów spożywczych

Oferujemy profesjonalne pakowanie produktów spożywczych w sposób odpowiadający wymaganiom dot. ich przechowywania oraz specyfice prezentacji w punktach handlowych. Centrum naszej pracy przechodzi pozytywnie wszelkie kontrole SANEPIDu i specjalistów BHP – świadczymy usługi bezpiecznie, profesjonalnie i szybko. 

Pakowanie suplementów

Proponujemy sprawne pakowanie wyrobów takich jak suplementy diety. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym, dzięki któremu zachowujemy najwyższe standardy obsługi klientów z branży.

Pakowanie kosmetyków

Oferujemy usługowe pakowanie kosmetyków oraz produktów do codziennej higieny i pielęgnacji. Pracujemy dla wielu znanych marek kosmetycznych. W zakładzie Granum Polska zatrudniamy specjalistów, którzy dbają o wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Zalety oferty Granum Polska

Jesteśmy jedną z największych firm oferujących pakowanie usługowe na polskim rynku. Proponujemy klientom pakowanie produktów sypkich, płynnych i półpłynnych oraz stałych z różnych branż. Zajmujemy się przede wszystkim pakowaniem żywności, kosmetyków i suplementów diety, jednak współpracujemy też z partnerami z innych gałęzi produkcyjnych.

Pakujemy w:

– folie (spożywcze i z nadrukami) 

– kartony

– pudełka i opakowania z materiałów łączonych

– saszetki (foliowe i papierowe)

– słoiczki, butelki i kanistry (z tworzyw sztucznych i szkła)

oraz wiele, wiele innych.

Poza pakowaniem usługowym w Granum Polska proponujemy również projektowanie opakowań, etykietowanie produktów oraz tłoczenie oleju na zimno. Klienci biznesowi mogą skorzystać również z oferowanego przez nas dropshippingu, czyli bezpośredniej wysyłki towarów do odbiorców. 

 

Opinie klientów z Google Maps

 • 5 star review  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Polecam w 100%.

  thumb Marek Kwater
  9/14/2020
 • 5 star review  Polecam!!! Super Firma,mili ludzie całkiem tanio naturalne kosmetyki.

  thumb ogarnięte poradniki
  7/27/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście do klienta! Szybka realizacja zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. Polecam usługi konfekcjonowania w tej firmie 🙂

  thumb Magdalena Patas
  8/16/2020
 • 5 star review  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020
 • 5 star review  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020