+48 575-630-800 ts@granum-polska.pl
Zaznacz stronę

Pakowanie produktów

Granum Polska to przedsiębiorstwo specjalizujące się w konfekcjonowaniu towarów. Oferujemy profesjonalne pakowanie produktów spożywczych, kosmetycznych i nietypowych oraz pakowanie materiałów sypkich. Poznaj nasze możliwości i podejmij z nami współpracę!

Pakowanie produktów

Usługowe pakowanie produktów to jądro naszej działalności. Szeroko pojętym konfekcjonowaniem zajmujemy się od wielu lat, sukcesywnie poszerzając wachlarz świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w pakowaniu towarów spożywczych, kosmetycznych, jednak posiadamy zaplecze technologiczne umożliwiające nam dopasowanie oferty do nietypowych potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferujemy współpracę B2B na atrakcyjnych warunkach, w ramach której proponujemy:

Pakowanie produktów sypkich

Pakowanie materiałów sypkich

W Granum Polska oferujemy pakowanie materiałów sypkich – pod pojęciem pakowanie produktów sypkich kryją się takie usługi jak konfekcjonowanie przypraw, proszków i innych produktów w saszetki, folie, słoiczki, kartony i butelki. Pakujemy głównie sypkie produkty spożywcze, kosmetyczne i suplementy diety, ale przyjmujemy też zlecenia niestandardowe.

Pakowanie produktów spożywczych

Oferujemy profesjonalne pakowanie produktów spożywczych w sposób odpowiadający wymaganiom dot. ich przechowywania oraz specyfice prezentacji w punktach handlowych. Centrum naszej pracy przechodzi pozytywnie wszelkie kontrole SANEPIDu i specjalistów BHP – świadczymy usługi bezpiecznie, profesjonalnie i szybko. 

Pakowanie suplementów

Proponujemy sprawne pakowanie wyrobów takich jak suplementy diety. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym, dzięki któremu zachowujemy najwyższe standardy obsługi klientów z branży.

Pakowanie kosmetyków

Oferujemy usługowe pakowanie kosmetyków oraz produktów do codziennej higieny i pielęgnacji. Pracujemy dla wielu znanych marek kosmetycznych. W zakładzie Granum Polska zatrudniamy specjalistów, którzy dbają o wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Zalety oferty Granum Polska

Jesteśmy jedną z największych firm oferujących pakowanie usługowe na polskim rynku. Proponujemy klientom pakowanie produktów sypkich, płynnych i półpłynnych oraz stałych z różnych branż. Zajmujemy się przede wszystkim pakowaniem żywności, kosmetyków i suplementów diety, jednak współpracujemy też z partnerami z innych gałęzi produkcyjnych.

Pakujemy w:

– folie (spożywcze i z nadrukami) 

– kartony

– pudełka i opakowania z materiałów łączonych

– saszetki (foliowe i papierowe)

– słoiczki, butelki i kanistry (z tworzyw sztucznych i szkła)

oraz wiele, wiele innych.

Poza pakowaniem usługowym w Granum Polska proponujemy również projektowanie opakowań, etykietowanie produktów oraz tłoczenie oleju na zimno. Klienci biznesowi mogą skorzystać również z oferowanego przez nas dropshippingu, czyli bezpośredniej wysyłki towarów do odbiorców. 

 

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.