Projektowanie opakowań

W Granum Polska zajmujemy się projektowaniem opakowań produktów kosmetycznych i spożywczych oraz tworzeniem projektów i wydruków etykiet. Zapoznaj się ze świadczonymi przez nas usługami i pozwól przekonać się do współpracy z nami. Zapraszamy do kontaktu! 

Projektowanie opakowań

Profesjonalne projektowanie opakowań to usługa, którą świadczymy w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej działalności w zakresie konfekcjonowania produktów. W dziale projektowym Granum Polska zatrudniamy zdolnych i zaangażowanych w pracę grafików i projektantów, tworzących koncepcje opakowań dopasowanych zarówno do samych towarów i ich specyfiki, jak i trendów rynkowych czy budżetów klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu opakowań żywności i kosmetyków, jednak przyjmujemy również zamówienia na projekty i koncepcje opakowań produktów niestandardowych. 

Projektowanie opakowań kosmetycznych

Od wielu lat konfekcjonujemy kosmetyki. Dzięki temu możemy oferować klientom projektowanie opakowań kosmetycznych dla wszystkich typów produktów – również płynnych, półpłynnych i sypkich. Proponujemy konfekcje oraz koncepcje designu butelek, słoiczków, flakonów, pojemników z dozownikami z tworzyw sztucznych i szkła, a także papierowych i foliowych saszetek. Projekty Granum są atrakcyjne wizualnie, praktyczne w użytkowaniu i dopasowane do budżetów naszych partnerów.

Projektowanie opakowań spożywczych

Specjalizujemy się w pakowaniu produktów spożywczych, co sprawia, że znamy rynek opakowań żywności od podszewki. Oferujemy projektowanie opakowań spożywczych każdego typu – od folii i saszetek, przez słoiki, aż po pudełka z tworzyw sztucznych czy butelki. Proponujemy przyciągające wzrok koncepcje opakowań towarów spożywczych, które nie tylko spełniają wymagania dotyczące przechowywania produktów, ale również odpowiadają możliwościom finansowym naszych partnerów biznesowych.

Projektowanie etykiet

W Granum Polska wykonujemy projekty etykiet różnego typu towarów. Tworzymy koncepcje etykiet kosmetycznych, spożywczych oraz produktów nietypowych. Poza projektowaniem etykiet, oferujemy również profesjonalny i niedrogi druk etykiet oraz sprawne etykietowanie towarów i butelek. 

Projektowanie etykiet spożywczych

Projektowanie etykiet produktów spożywczych

Oferujemy projektowanie etykiet produktów spożywczych dla towarów pakowanych w folie do żywności oraz standardowe pudełka i opakowania wykorzystywane w branży spożywczej. Dostarczamy nie tylko projekty etykiet, ale też wydruki. Zajmujemy się również konfekcją i etykietowaniem. 

Opinie klientów z Google Maps

 • 5 star review  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Polecam w 100%.

  thumb Marek Kwater
  9/14/2020
 • 5 star review  Polecam!!! Super Firma,mili ludzie całkiem tanio naturalne kosmetyki.

  thumb ogarnięte poradniki
  7/27/2020
 • 5 star review  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020
 • 5 star review  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście do klienta! Szybka realizacja zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. Polecam usługi konfekcjonowania w tej firmie 🙂

  thumb Magdalena Patas
  8/16/2020
 • 5 star review  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020