+48 575-630-800 ts@granum-polska.pl
Zaznacz stronę

Projektowanie opakowań

W Granum Polska zajmujemy się projektowaniem opakowań produktów kosmetycznych i spożywczych oraz tworzeniem projektów i wydruków etykiet. Zapoznaj się ze świadczonymi przez nas usługami i pozwól przekonać się do współpracy z nami. Zapraszamy do kontaktu! 

Projektowanie opakowań

Profesjonalne projektowanie opakowań to usługa, którą świadczymy w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej działalności w zakresie konfekcjonowania produktów. W dziale projektowym Granum Polska zatrudniamy zdolnych i zaangażowanych w pracę grafików i projektantów, tworzących koncepcje opakowań dopasowanych zarówno do samych towarów i ich specyfiki, jak i trendów rynkowych czy budżetów klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu opakowań żywności i kosmetyków, jednak przyjmujemy również zamówienia na projekty i koncepcje opakowań produktów niestandardowych. 

Projektowanie opakowań kosmetycznych

Od wielu lat konfekcjonujemy kosmetyki. Dzięki temu możemy oferować klientom projektowanie opakowań kosmetycznych dla wszystkich typów produktów – również płynnych, półpłynnych i sypkich. Proponujemy konfekcje oraz koncepcje designu butelek, słoiczków, flakonów, pojemników z dozownikami z tworzyw sztucznych i szkła, a także papierowych i foliowych saszetek. Projekty Granum są atrakcyjne wizualnie, praktyczne w użytkowaniu i dopasowane do budżetów naszych partnerów.

Projektowanie opakowań spożywczych

Specjalizujemy się w pakowaniu produktów spożywczych, co sprawia, że znamy rynek opakowań żywności od podszewki. Oferujemy projektowanie opakowań spożywczych każdego typu – od folii i saszetek, przez słoiki, aż po pudełka z tworzyw sztucznych czy butelki. Proponujemy przyciągające wzrok koncepcje opakowań towarów spożywczych, które nie tylko spełniają wymagania dotyczące przechowywania produktów, ale również odpowiadają możliwościom finansowym naszych partnerów biznesowych.

Projektowanie opakowań

Projektowanie etykiet

W Granum Polska wykonujemy projekty etykiet różnego typu towarów. Tworzymy koncepcje etykiet kosmetycznych, spożywczych oraz produktów nietypowych. Poza projektowaniem etykiet, oferujemy również profesjonalny i niedrogi druk etykiet oraz sprawne etykietowanie towarów i butelek. 

Projektowanie etykiet spożywczych

Projektowanie etykiet produktów spożywczych

Oferujemy projektowanie etykiet produktów spożywczych dla towarów pakowanych w folie do żywności oraz standardowe pudełka i opakowania wykorzystywane w branży spożywczej. Dostarczamy nie tylko projekty etykiet, ale też wydruki. Zajmujemy się również konfekcją i etykietowaniem. 

Kontakt
do naszego
przedstawiciela

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który zaprezentuje Państwu możliwości naszej firmy i usługi, jakie możemy dla Państwa wyświadczyć. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie, w trakcie którego omówimy wszystkie szczegóły i zaproponujemy ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. 

12 + 13 =

ul. Składowa 24
30-010 Kraków

+48 575 630 800

ts@granum-polska.pl

Polub Nas!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!