Tłoczenie oleju

W Granum Polska oferujemy usługowe tłoczenie oleju na zimno z różnych ziaren oleistych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla producentów towarów spożywczych, kosmetyków i suplementów diety. Poznaj nasze atuty i przekonaj się, że warto zostać naszym partnerem!

Tłoczenie oleju

Oferujemy szybkie i profesjonalne tłoczenie oleju z różnego typu orzechów, nasion oleistych i pestek. Jesteśmy ekspertami od tłoczenia oleju na zimno, jednak na życzenie naszych partnerów biznesowych wytłaczamy też oleje z pestek winogron, migdałów, dyni czy oliwek, orzechów ziemnych, laskowych, nerkowca, włoskich, brazylijskich, pistacjowych czy kokosa oraz nasion chia, słonecznika, sezamu, arganu, maku, gorczycy, czarnuszki, herbaty, kolendry czy konopii. 

Tłoczenie oleju na zimno

Przygotowujemy ekologiczne, pełnowartościowe oleje z pestek, orzechów i nasion oleistych do wielu zastosowań. Będące naszą specjalnością tłoczenie oleju na zimno w pozwala na zachowanie wszystkich witamin i substancji odżywczych, jakie są tracone przy tradycyjnym tłoczeniu oleju. Dzięki temu, wytwarzane przez nowoczesne prasy w parku maszynowym Granum Polska oleje, mogą być wykorzystywane nie tylko w produktach spożywczych, ale i leczniczych czy kosmetycznych.  

Tłoczenie oleju lnianego

Tłoczenie oleju lnianego na zimno

Specjalizujemy się w tłoczeniu oleju lnianego na zimno. Wytłaczamy olej z ziaren lnu dostarczonych przez klientów lub pochodzących od naszych sprawdzonych dostawców. Olej lniany produkowany w Granum Polska charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i ogromnym potencjałem – może być używany m.in. w produktach spożywczych i suplementach diety. 

Tłoczenie oleju dla firm

Jesteśmy ekspertami oferującymi profesjonalne tłoczenie oleju na zimno. Tłoczymy olej otrzymanego od klienta lub pochodzącego z naszego zaufanego źródła. Olej wytwarzany w Granum Polska cechuje wysoka jakość i spory potencjał – produkt nadaje się m.in. do wyrobu produktów kosmetycznych.

Atuty współpracy z Granum Polska

Proponujemy tłoczenie oleju na zimno lnu oraz innego rodzaju nasion oleistych, orzechów czy pestek. Korzystamy z ziaren i materiałów dostarczonych przez partnerów oraz pochodzących od zaufanych dostawców. Poza samym tłoczeniem oleju, oferujemy jego konfekcjonowanie i pakowanie w butelki szklane i plastikowe. Proponujemy klientom również etykietowanie butelek przy pomocy gotowych etykiet oraz projekty i druki etykiet. 

Opinie klientów z Google Maps

 • 5 star review  Profesjonalne podejście, dobry kontakt. Jestem zadowolony z ceny i terminu realizacji. Polecam, pozdrawiam

  thumb Łukasz Czarnecki
  7/16/2020
 • 5 star review  Szczerze polecam 😉 Produkty wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie 😉

  thumb Apacz Apacz
  3/02/2020
 • 5 star review  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Polecam w 100%.

  thumb Marek Kwater
  9/14/2020
 • 5 star review  Profesionalizm oraz obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Dawid Szumała
  7/18/2020
 • 5 star review  Profesjonalne podejście do klienta! Szybka realizacja zamówienia, wszystko ładnie zapakowane. Polecam usługi konfekcjonowania w tej firmie 🙂

  thumb Magdalena Patas
  8/16/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi konfekcji firmy Granum. Zleciłem im konfekcjonowanie suplementów diety. Zlecenie zostało wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Polecam współpracę z firmą Granum. Sprawdzili się jako wiarygodny partner, który potrafi szybko i elastycznie realizować nawet niestandardowe zamówienia. Wszystko zostało spakowane bardzo dokładnie, za co to jestem niezmiernie wdzięczny.

  thumb Piotr Sierant
  7/19/2020
 • 5 star review  Polecam!!! Super Firma,mili ludzie całkiem tanio naturalne kosmetyki.

  thumb ogarnięte poradniki
  7/27/2020