+48 575-630-800 ts@granum-polska.pl
Zaznacz stronę

Tłoczenie oleju

W Granum Polska oferujemy usługowe tłoczenie oleju na zimno z różnych ziaren oleistych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla producentów towarów spożywczych, kosmetyków i suplementów diety. Poznaj nasze atuty i przekonaj się, że warto zostać naszym partnerem!

Tłoczenie oleju

Oferujemy szybkie i profesjonalne tłoczenie oleju z różnego typu orzechów, nasion oleistych i pestek. Jesteśmy ekspertami od tłoczenia oleju na zimno, jednak na życzenie naszych partnerów biznesowych wytłaczamy też oleje z pestek winogron, migdałów, dyni czy oliwek, orzechów ziemnych, laskowych, nerkowca, włoskich, brazylijskich, pistacjowych czy kokosa oraz nasion chia, słonecznika, sezamu, arganu, maku, gorczycy, czarnuszki, herbaty, kolendry czy konopii. 

Tłoczenie oleju na zimno

Przygotowujemy ekologiczne, pełnowartościowe oleje z pestek, orzechów i nasion oleistych do wielu zastosowań. Będące naszą specjalnością tłoczenie oleju na zimno w pozwala na zachowanie wszystkich witamin i substancji odżywczych, jakie są tracone przy tradycyjnym tłoczeniu oleju. Dzięki temu, wytwarzane przez nowoczesne prasy w parku maszynowym Granum Polska oleje, mogą być wykorzystywane nie tylko w produktach spożywczych, ale i leczniczych czy kosmetycznych.  

Tłoczenie oleju lnianego

Tłoczenie oleju lnianego na zimno

Specjalizujemy się w tłoczeniu oleju lnianego na zimno. Wytłaczamy olej z ziaren lnu dostarczonych przez klientów lub pochodzących od naszych sprawdzonych dostawców. Olej lniany produkowany w Granum Polska charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i ogromnym potencjałem – może być używany m.in. w produktach spożywczych i suplementach diety. 

Tłoczenie oleju dla firm

Jesteśmy ekspertami oferującymi profesjonalne tłoczenie oleju na zimno. Tłoczymy olej otrzymanego od klienta lub pochodzącego z naszego zaufanego źródła. Olej wytwarzany w Granum Polska cechuje wysoka jakość i spory potencjał – produkt nadaje się m.in. do wyrobu produktów kosmetycznych.

Atuty współpracy z Granum Polska

Proponujemy tłoczenie oleju na zimno lnu oraz innego rodzaju nasion oleistych, orzechów czy pestek. Korzystamy z ziaren i materiałów dostarczonych przez partnerów oraz pochodzących od zaufanych dostawców. Poza samym tłoczeniem oleju, oferujemy jego konfekcjonowanie i pakowanie w butelki szklane i plastikowe. Proponujemy klientom również etykietowanie butelek przy pomocy gotowych etykiet oraz projekty i druki etykiet. 

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.