+48 575-630-800 ts@granum-polska.pl
Zaznacz stronę

Usługi pakowania

W Granum Polska świadczymy kompleksowe usługi pakowania towarów i przygotowywania produktów do masowej dystrybucji.  Poznaj nasze zalety i specjalizacje w zakresie usługowego pakowanika żywności, kosmetyków, suplementów diety i wielu, wielu innych. Zostań naszym partnerem biznesowym!

Usługi pakowania

Przygotowujemy produkowane przez naszych partnerów biznesowych towary do masowej dystrybucji. Oferujemy usługowe pakowanie produktów w pudełka z papieru i kartonu, słoiczki, butelki czy różnego typu opakowania z tworzyw sztucznych. Usługi pakowania świadczymy wielu lat, stale poszerzając wiedzę i zwiększając możliwości technologiczne naszego zakładu. Na chwilę obecną, w nowoczesnym parku maszynowym Granum Polska jesteśmy w stanie obsłużyć kilkunastu klientów z różnych branż jednocześnie.

Pakowanie żywności 

Nasza specjalność to pakowanie żywności i produktów spożywczych. Proponujemy usługi pakowania żywności w folie, kartony, słoiki, puszki, butelki szklane i plastikowe, saszetki i inne opakowania z papieru, tektury, folii, szkła i tworzyw sztucznych. Konfekcjonowaniem towarów spożywczych zajmujemy się od początku działalności – jest to kluczowa usługa naszego przedsiębiorstwa. Zakład Granum Polska przechodzi pozytywne kontrole SANEPIDu i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Usługi pakowania materiałów sypkich

Jesteśmy ekspertami w zakresie pakowania materiałów sypkich. Oferujemy profesjonalne usługowe pakowanie towarów sypkich i suchych na rzecz przedsiębiorstw zajmujących się produkcją żywności, suplementów diety czy kosmetyków. Konfekcjonujemy mąki, kawy, przyprawy, napoje i dania w proszku, mieszanki do sporządzania roztworów leczniczych czy maseczek kosmetycznych i wiele, wiele innych. Zaplecze Granum Polska umożliwia nam współpracę nawet z najbardziej wymagającymi klientami.

Atuty oferty Granum Polska

Oferujemy współpracę B2B producentom żywności, suplementów diety, kosmetyków i innych towarów masowej dystrybucji. Proponujemy nie tylko pakowanie produktów w opakowania foliowe, kartonowe, papierowe, szklane i z tworzyw sztucznych, ale również magazynowanie czy bezpośrednią wysyłkę do klientów (dropshipping). W Granum Polska wykorzystujemy opakowania i projekty dostarczone przez partnerów biznesowych lub projektujemy i wykonujemy własne. 

Szybki kontakt

Zostaw swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wiadomość wysłana.